20.01.2022

Заради ЄС українська влада іде на зраду державних інтересів — батальйон "Донбас"

Командир батальйону «Донбас» Антолій Виногродський заявляє, що підрозділ отримав наказ за підписом керівника сектору «М» генерала Ігоря Федорова про те, що він має залишити базу під Маріуполем і відбути у Запорізьку область для зведення лінії оборони, інформує Радіо Свобода.

«Мені важко зрозуміти хід думок наших керівників, коли вони підготовлені та обстріляні батальйони відводять взагалі із зони АТО. Спочатку говорять, що треба провести відновлення бойової готовності на відстані 150-ти кілометрів від баз та складів. Потім кажуть, що треба організувати третю лінію оборони у Запорізькій області. Хоч і мають для цього цілі військові частини, які там базуються», – розповів комбат в інтерв’ю Радіо Свобода.

Бійці батальйону «Донбас» звернулись до президента України Петра Порошенка з проханням повернути їх на передові позиції у село Широкине. Анатолій Виногродський повідомив, що за їхніми розвідданими, неподалік Широкина сепаратисти накопичили значну кількість техніки і є небезпека відновлення активних бойових дій.

Читайте также: Шахтёры в оккупации бастуют

«Морські піхотинці, які нас замінили, вони нормальні бійці, але їх мало. За останніми даними у селі Безіменне 17 танків, 32 БМП і близько тридцяти інших бронемашин. У районі маяків під маскувальною сіткою стоїть крупнокаліберна артилерія. Тому говорити, що окупанти збираються виводити свої війська звідси, було б, щонайменше, по-дурному», – наголосив Виногродський.

Батальйон «Донбас» залишив село Широкине 28 липня. На позиціях у цьому населеному пункті їх замінили морські піхотинці.

Читайте также: Праправнук Шолом-Алейхема посетил Украину

22 липня президент Петро Порошенко доручив членам Тристоронньої контактної групи підписати угоду, яка гарантувала б створення 30-кілометрової буферної зони вздовж лінії розмежування.

Водночас керівник сектору «М» генерал Ігор Федотов пояснив маріупольцям, що демілітаризація Широкина можлива лише у тому випадку, коли у цьому населеному пункті на постійній основі розташується місія ОБСЄ та офіцери Спільного центру координації і контролю за припиненням вогню.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *