17.05.2021

«Укрспецекспорт» повернули до складу «Укроборонпрому»

Генеральний директор Державного Концерну «Укроборонпром» Айварас Абромовичус підписав указ про повернення підприємства «Укрспецекспорт» під контроль концерну.

Про це повідомляє пресслужбу Концерну.

Згідно з повідомленням, керівництво компанії вважає, що попередня редакція статуту Державної компанії “Укрспецекспорт” загрожувала цілісності системи управління Концерну, а тому мала бути змінена.

"Зміни до статуту Державної компанії “Укрспецекспорт”, внесені 19 серпня 2019 року попереднім керівництвом Концерну, наділяли її непритаманними їй повноваженнями щодо управління іншими спецекспортерами: компанії ставали залежними у кадрових, фінансових питаннях, стратегії роботи, реорганізації та ліквідації. Також суттєво зменшувалися важелі впливу самого Концерну на діяльність “Укрспецекспорту”. Таким є висновок юридичної експертизи установчих документів, здійснений Концерном за участі незалежних експертів та Міністерства Юстиції", — йдеться у повідомленні.

Наразі всі зміни скасовані Наказом нового керівництва Концерну, як такі, що шкодять інтересам держави та “Укроборонпрому”. 

Раніше повідомлялося, що Генеральний директор держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус позитивно оцінює ідею про об’єднання великих стратегічних держкомпаній в державний холдинг, до якого також міг би увійти і «Укроборонпром». 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *