13.06.2021

РНБО представила 8 правил для запобігання коронавірусу

РНБО представила 8 правил для запобігання коронавірусу
РНБО представила 8 правил для запобігання коронавірусу

Рада національної безпеки і оборони України представила головні правила, яких слід дотримуватися для запобігання захворювання коронавірусом. Як пише ІНФОРМАТОР, про це повідомляє прес-служба РНБО в Facebook.

У відомстві розробили і опублікували список з восьми правил, дотримуючись яких можна убезпечити себе від захворювання коронавірусом: Мийте руки з засобами дезінфекції. Необхідно мити руки з милом протягом мінімум 20 секунд або із засобом дезінфекції, який містить 60% спирту. Уникайте близьких контактів.

Дотримуйтесь дистанцію не менше двох метрів від людини, який кашляє, чхає, має підвищену температуру. Не торкайтеся руками до очей, носа, рота. Кашляйте/чхайте на внутрішню частину ліктя. Не вживайте антибіотики або противірусні препарати, оскільки поки немає наукового підтвердження, що вони запобігають зараженню коронавірусом.

Мийте поверхні із засобами дезінфекції: відбілювач, хлор, розчинники, оцтова кислота і хлороформ, 75% етанол. Використовуйте маску, але тільки в тому випадку, якщо є підозра на контакт з коронавірусом, або для допомоги хворій людині.

Тим, хто знаходився в КНР, або в інших країнах, де зареєстровані спалахи коронавіруса, потрібно зателефонувати на гарячу лінію міністерства охорони здоров’я 0800 505201, щоб отримати інформацію про подальші дії. Також в РНБО закликали звернутися на “гарячу лінію” всіх громадян, які мають симптоми захворювання (підвищену температуру, кашель, стиснуте дихання, болі в м’язах), хто перебував у Китаї або контактували з прибулими з громадянами КНР, а також інших країн, де зафіксовані випадки масового захворювання за останні 14 днів. Телефон “гарячої лінії” – 0-800-505-201.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *