18.10.2021

Порошенко займався грабежем і рекетом, будучи секретарем РНБО – екс-глава «Укрспецекспорту»

Колишній генеральний директор «Укрспецекспорту» Сергій Бондарчук заявив, що, будучи секретарем Ради національної безпеки й оборони у 2005 році, чинний президент Петро Порошенко займався грабежем і рекетом.

Про це Бондарчук, який очолював «Укрспецекспорт» у 2005-2010 рр., заявив в ефірі телеканалу ZIK.

Екс-посадовець зазначив, що після Помаранчевої революції Порошенко використовував свою посаду для того, аби збагачуватися й отримувати певні дивіденди як від держпідприємств, так і від приватних компаній.

Як приклад Бондарчук навів випадок, який мав місце у 2005 році з ПАТ «Мотор Січ», частину акцій якого намагався привласнити майбутній президент Порошенко.За його словами, Порошенко змушував керівництво «Мотор Січі» передати йому у власність чверть підприємства – ці 25% акцій на той момент коштували приблизно 150 млн доларів.

При цьому він зауважив, що Порошенко вимагав частину акцій, оскільки вважав, що це його країна, його власність, хоча на той момент він був лише секретарем РНБО. «Можете уявити, ким він себе бачить зараз, займаючи найвищу посаду в державі», – наголосив екс-чиновник.

Бондарчук стверджує, що звернувся тоді до першого помічника президента Олександра Третьякова з проханням організувати з цього приводу робочу нараду, оскільки такі грабіж і рекет є неприпустимими.

Як відомо, за чинного главу держави Петра Порошенка не проголосували б на президентських виборах у жодному разі половина українців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *