02.12.2021

Полторак просить у Гройсмана додаткові 4,5 мільярди

Міністерство оборони України просить уряд про збільшення фінансування на 4,5 млрд гривень у зв’язку із прийняттям рішення про підвищення грошового забезпечення армійців з 1 жовтня 2018 року.

Як інформує прес-центр ЗСУ, відповідного листа за підписом міністра оборони Степана Полторака направлено прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.

У листі зазначається, що грошове забезпечення військовослужбовця першого року служби складає 7,5 тис. гривень, тоді як середня зарплата по країні 8,7 тис. гривень.

Наразі, за словами Полторака, «опрацьовується питання щодо збільшення з 1 жовтня 2018 року мінімального грошового забезпечення рядовому складу – до 9 тис. гривень, офіцерському складу – до 15,3 тис. гривень».

З огляду на це, йдеться у листі, для виплати грошового забезпечення у другому півріччі 2018 року потрібен додатковий фінансовий ресурс у сумі 4,5 млрд гривень, що необхідно врахувати під час доопрацювання показників видатків держбюджету на поточний рік.

Нагадаємо, аудит виявив у Міноборони порушень на понад 600 млн гривень при купівлі житла для військових, а це більш ніж половина використаних за останні 2 роки асигнувань. Рахункова палата вважає, що під час розпорядження коштами мали місце корупція, шахрайство, недбалість та службове підроблення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *