24.10.2021

Підлеглий Авакова розповів про підготовку замаху на шефа

Під час обшуків за місцем проживання учасників банди Торпеда було виявлені докази, що ці люди збиралися здійснити замах міністра внутрішніх справа Арсена Авакова.

Про це в ефірі "Прямого" в програмі Тараса Березовця "Ситуація" заявив заступник очильника Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

"Є матеріали, які підтверджують що це планувалося. Під час бесіди вони заявили, що наступним кроком був замах на міністра [внутрішніх справ] безпосередньо за адресою його проживання. Вони активно шукали цю адресу, встановили її та активно готувалися за допомогою спеціальних технічних засобів здійснити цей замах.

Зазвичай це вибухові засоби — гранати. Цього разу розглядали можливість застосування квадрокоптерів та іншої летальної техніки для скидання вибухової речовини — гранати тощо. За адресою проживання міністра.Є всі матеріали, які свідчать про те, що такі кроки здійснювалися", — заявив Аброськін.

Відзначимо, 2 жовтня Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про затримання трьох членів угруповання “Торпеда”. За інформацією міністра ця організація керувалась з Росії.

Читайте также: Украина экстрадировала в Азербайджан доверенное лицо влиятельного «вора в законе», которого задержали в Одессе

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *