24.10.2021

Пашинський влаштує показовий підрив міномета «Молот» для «зручних» журналістів

Народний депутат від «Народного фронту» Сергій Пашинський надумав провести на Рівненському полігоні показовий слідчий експеримент з підривом міномета «Молот», потрапити на який зможуть лише «зручні» журналісти.

Про це написала волонтер Ольга Решетилова на своїй сторінці у Facebook.

Вона нагадала, що Пашинський заявив, що на полігон зможе потрапити кожен охочий журналіст, який звернеться або в секретаріат комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, або в Міністерство оборони України.

Однак, зауважила Решетилова, виявилося, що відповідних розпоряджень Пашинський секретаріату комітету не давав, а в Міноборони стверджують, що у зв’язку із заходами безпеки присутність журналістів під час слідчого експерименту не передбачена.

«З чого можу зробити висновок, що заяву цю Пашинський зробив для того, що створити видимість відкритості, а насправді на полігон поїдуть зручні йому журналісти для створення потрібної картинки», – вважає Решетилова.

Нагадаємо, вранці 6 липня на Рівненському полігоні під час навчань вибухнув міномет «Молот», що призвело до загибелі і поранень декількох військовослужбовців.

Майже два роки тому правозахисники показували, що держконцерн «Укроборонпром», який знаходиться під впливом депутата від «Народного фронту» Сергія Пашинського, поставляє військовослужбовцям несправні міномети «Молот».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *