19.04.2021

Операційна система від Huawei: з’явились нові деталі

Компанія Huawei поділилася новими деталями про випуск власної операційної системи. Її розробка триває з 2012-го року, але вперше про прошивку стало відомо рік тому.

Генеральний директор Huawei по споживчому бізнесу Річард Ю розповів, що вони готові до повної відмови від використання продуктів Google і Microsoft.

Читайте також: Ще один китайський виробник може потрапити у санкційний список США

Сьогодні в Huawei ми як і раніше залишаємося прихильними Microsoft Windows і Google Android. Але якщо ми більше не зможемо їх використати, у нас готовий «план Б» по запуску нашої власної операційної системи»,
– розповів Річард Ю.

Представник Huawei підкреслив, що фірмову ОС випустять виключно у випадку, якщо компанії не вдасться вирішити ситуацію, що склалася і продовжити використовувати продукцію Google або Microsoft.

За його словами, вони не хочуть цього робити, але у корпорації не залишається іншого вибору. Річард Ю також зазначив, що від цього постраждає не тільки китайська корпорація, але і багато американських компаній, з якими вона співпрацює.

Операційна  система від Huawei: з'явились нові деталі
EMUI – фірмова оболонка Huawei на Android-пристроях

Коли випустять ОС. Генеральний директор також уточнив, що якщо ситуація не вирішиться, вони будуть готові випустити свою операційну систему вже в четвертому кварталі 2019-го року в Китаї, тобто взимку, а глобальний реліз відбудеться в першому і другому кварталі 2020-го. При цьому користувачі не залишаться без додатків – в новій ОС буде магазин App Gallery, що є аналогом Google Play.

Раніше з’явилася інформація, що ОС від Huawei повністю сумісна з усіма додатками Android і пов’язаними веб-програмами. Більш того, при перекомпіляції ПО під нову платформу продуктивність зросте більш ніж на 60%.

Скандал із Huawei. США звинуватили китайського виробника у технічному шпигунстві і у зборі конфіденційних даних за допомогою свого обладнання. Тож Міністерство торгівлі США внесло китайську компанію Huawei у чорний список через загрозу національній безпеці.

Згодом компанія Google вирішила припинити співпрацю з Huawei, зокрема у сфері співпраці щодо операційної системи Android. Це дуже похитнуло позиції Huawei, адже альтернативної ОС виробник наразі немає.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *