24.10.2021

На арт-платформу ТЮ у Маріуполі напали невідомі в балаклавах

На арт-платформу ТЮ у Маріуполі напали невідомі в балаклавах

На відвідувачів та артистів концерту, який проходив на арт-платформі ТЮ у Маріуполі, напали, вчора ввечері, близько 21-ї години.

За словами організаторів платформи, нападники можуть бути учасниками радикальних угруповань.

«Під час виступу молодіжної групи на платформу ТЮ напали близько 30 молодиків в чорному одязі й балаклавах. Атакуючі увірвались в приміщення, розпилили газ, розбили техніку та інструменти, атакували музикантів та глядачів. Нападники трощили все та всіх на своєму шляху, використовуючи наші меблі в якості зброї. Атака не тривала й хвилини, нападники зникли в невідомому напрямку.», — йдеться у повідомленні.  

« Наразі близько 10 постраждалих, серед яких артисти, глядачі та менеджер ТЮ. Ми викликали охорону, поліцію та швидку, зараз вони працюють на місці. Стан пошкоджень поки невідомо, є струси та синці. Багато зламаних меблів та техніки, розбита підлога. Добре, що всі живі та відносно цілі.

Відомо, що нападники добре готувалися, вони атакували приміщення водночас з усіх боків. На двох з них було помічено футболку Нацкорпусу. Щодо можливого мотиву нападу, залишимо пошук версій правоохоронцям. Сподіваємось, що нарешті третій напад на наш простір буде розслідувано — бо нажаль, попередні випадки заминалися попри наші старання.

Ми впевнені, що цей випадок пов’язано з низкою нападів на активістів, що відбуваються останнім часом по всіх регіонах України та нажаль залишаються нерзслідуваними.», — додали організатори платформи. 

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *