16.05.2021

Міносвіти переклало на абітурієнтів вину за проблеми при подачі заяв на вступ

Міністр освіти поскаржилась на вступників, які подавали заявки з брехливою інформацією

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Чиновники Міністерства освіти і науки вкотре повторили тезу про те, що у більшості випадків проблема розбіжності даних в електронних кабінетах вступників виникала через некоректне введення інформації вступниками та вищими навчальними закладами. Про це йшлося під час брифінгу, присвяченому перебігу вступної кампанії, у якому взяла участь міністр освіти Лілія Гриневич.

За інформацією міністра освіти, наразі приймальні комісії верифікували 99,8% заяв абітурієнтів і цей процес буде завершено найближчим часом.

«Верифікація проводиться для того, щоб перевірити адекватність даних вступників, виявити та виправити помилки. Особливу увагу було зосереджено на верифікації середнього балу атестату, сільського коефіцієнту. Крім того, у нас була частина абітурієнтів, які поставили собі бонуси як переможці олімпіад, хоча насправді вони такими не є. Окремо під час верифікації заяв перевіряється правильність розрахунку конкурсного бала», – зазначила Гриневич.

За її словами, у «більшості випадків проблема розбіжності даних виникала через не зовсім коректне введення інформації – як самими вступниками, так і навчальними закладами. Чимало випадків було й неправильного підвантаження документів. Однак наразі фактично усі розбіжності усунено».
Також найближчим часом будуть верифіковані всі конкурсні пропозиції ВНЗ, щоб їх можна було завантажити в алгоритм адресного розміщення державного замовлення.

«Головним результатом для нас має стати справедливий розподіл місць державного замовлення та забезпечення права кожного вступника здобувати обраний ним фах», – наголосила Гриневич. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *