21.01.2022

Компанія Nokia продає навігаційні карти "Here"

Підрозділ, що є одним зі світових лідерів у сфері навігаційного контенту, оцінено в 2,8 млрд євро. У разі схвалення з боку регуляторних органів операція буде закрита в першому кварталі 2016 року. Nokia отримає від покупців більше 2,5 млрд євро (з урахуванням зобов'язань Here на суму трохи менше 300 млн євро).

Кожен з трьох автовиробників отримає однакову частку в Here, яке стане основою для розвитку технології керування автомобілями-безпілотниками, наголошується в спільній заяві Audi, BMW і Daimler.

Here залишиться окремою компанією, і їх продукція буде як і раніше доступна для клієнтів у всіх галузях, повідомляє expres.ua з посиланням на Кореспондент

Читайте также: Партия бюджетных смартфонов Lumia 430 доставлена в Украину

У першому півріччі 2015 операційний прибуток Here склав 46 млн євро при виручці в 552 млн євро. На кінець червня цього року штат підрозділу включав 6,454 тис. співробітників.

Після завершення продажу Here в Nokia залишиться два підрозділи: Nokia Networks, що випускає програмне забезпечення та надає послуги в сфері інфраструктури широкосмугового зв'язку, і Nokia Technologies, що займається розвитком і ліцензуванням різних технологій.

Читайте также: Nokia может вернуться на рынок смартфонов

"Продаж Here є завершальним кроком у трансформації Nokia. В майбутньому ми маємо намір сфокусуватися на злитті з Alcatel-Lucent. Після завершення цього злиття Nokia стане новою компанією, яка буде володіти передовими мережевими технологіями та сервісами", — заявив президент і головний виконавчий директор Here Раджив Сурі.

Раніше, в квітні цього року, Nokia оголосила про покупку французького виробника мережевого устаткування Alcatel-Lucent за 15,6 млрд євро.

Читайте также: Microsoft откажется от бренда Nokia

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *