18.10.2021

Книгу «Русалка Дністровая» перевидадуть з ілюстративними матеріалами про Золочівський край

Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський зустрівся з Володимиром Шовкошитним, українським поетом, прозаїком, публіцистом, громадським, політичним та державним діячем, доктором філософії в галузі політології, першим заступником голови Національної спілки письменників України (НСПУ) з питання перевидання книги «Русалка Дністровая» з ілюстративними матеріалами про Золочівський край, де народився, виріс і працював один із творців цієї книжки – о. Маркіян Шашкевич.

Про це повідомили у Золочівській райдержадміністрації.

Володимир Шовкошитний під час зустрічі наголосив, що на часі є важливим популяризація творчості українських діячів, про таланти і творчість яких потрібно розповідати не лише в Україні, але й поза її межами. Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський наголосив, що Золочівщина – це батьківщина видатного сина українського народу, поета, будителя української нації Маркіяна Шашкевича, який народився у с. Підлисся, де нині діє меморіальний музей його імені. Тут, у селі Підлисся, на Білій Горі, де встановлено пам’ятник-хрест до 100-річчя від дня народження поета, щорічно на Маркіянове свято в першу неділю серпня приходять люди із усіх куточків Галичини.

Тому для популяризації творчості М. Шашкевича на теренах не лише України, але й європейського середовища видавництво цієї книги носитиме знакову місію, зазначив Володимир Недзельський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *