17.05.2021

Екс-радник Трампа Флінн приховав контакти з російською студенткою

Колишній радник Трампа з національної безпеки Майкл Флінн приховав свої контакти з російською студенткою у Великобританії на конференції з питань безпеки у 2014 році.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

The Wall Street Journal повідомляє, що Флінн контактував зі студенткою на ім’я Світлана Лохова на семінарі у Кембріджі. На той час Лохова була аспіранткою та вивчала історію російської розвідки.

За словами директора розвідувального управління Пентагону, Флінн мав повідомити про будь-які контакти з іноземцями. У свою чергу представник Флінна у відповідь на питання про взаємодію зі студенткою заявив, що «це помилкова історія».

«Контакт між Флінном та громадянкою Росії в цій історії слід розглядати крім випадкового ще таким, який просто не відповідає дійсності», — сказав представник Флінна.

Сама Світлана Лохова відмовилась від коментарів на цю тему. Однак її колега, Девід Норт, підтвердив її зустріч з Флінном на семінарі. «Вони мали 20-хвилинну розмову, однак не зустрічались з тих пір», — сказав він.

Нагадаємо, що радник Трампа з національної безпеки Майкл Флінн пішов у відставку після скандалу через контакти з послом РФ в США Кісляком.

Причиною стала інформація про те, що в грудні 2016 року екс-радник обговорював телефоном з російським дипломатом можливе скасування санкцій проти РФ.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *