Введення миротворців на Донбас. Генерал ЗСУ анонсував прийняття рішення найближчим часом

Питання введення міжнародної миротворчої місії на Донбас може почати вирішуватись вже найближчим часом.

Про це під час інтерв’ю Апострофу заявив колишній заступник керівника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко – "Нині є підстави припускати, що найближчим часом можуть бути зроблені кроки вперед в питанні введення миротворців. Зараз, незважаючи на внутрішньо- і зовнішньополітичне загострення навколо Росії, обставини складаються так, що відкладати далі неможливо".

  • Читайте також: Порошенко заявив про завершення АТО на Донбасі в травні

При цьому він підкреслив: після прийняття відповідного рішення на введення миротворчих сил знадобиться близько року, оскільки спочатку технічна місія має оцінити, які війська мають заходити на Донбас, бюджет місії миротворців, локації її розміщення та обсяг повноважень – "Питання також в тому, як саме організувати адміністрацію на перехідний період. Справжні вибори на підставі нашого законодавства можуть відбутись лише тоді, коли будуть всі умови для повноцінного виборчого процесу. Для цього всього потрібно близько року".

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон раніше висловив думку, що українська влада не зацікавлена у поверненні окупованих територій Донбасу до виборів у 2019 році.