«Вертольоти Авакова»: Міністр оголосив про «перехід у світ нових технологій»

Чотири гелікоптери у рамках українсько-французького контракту надійдуть у розпорядження Міністерства внутрішніх справ (МВС) до кінця 2018 року.

Про це під час робочої поїздки на Чернігівщину 25 вересня повідомив глава МВС Арсен Аваков, передає прес-служба міністерства.

Три вертольоти будуть задіяні у аеромедичній евакуації та санітарно-рятувальних операціях Державної служби із надзвичайних ситуацій (ДСНС), ще один –  Національною гвардією України.

За словами Авакова, сервісний центр системи авіаційної безпеки МВС буде розташований у Ніжині на Чернігівщині.

«Вертольоти оснащені усіма видами спецтехніки, системами відеоспостереження, можливостями для десантування та інше. Це новий рівень професійної якості нашої роботи, коли щось трапляється, що потребує концентрації, усі вертолітні сили МВС будуть направлені в одне місце. Так працюють жандармерія і поліцейські підрозділи в усьому світі. Тут змінюється і специфіка нашої роботи. Ми переходимо у світ нових технологій», – заявив міністр.

Як відомоМіністерство внутрішніх справ купує у Франції вживані вертольоти, від яких відмовилися норвежці після аварії, внаслідок якої загинуло 13 осіб.