У Росії визнали законним штраф у $5,6 млн для Липецької фабрики Roshen

Арбітражний суд Липецької області визнав законним рішення податкової інспекції про донарахування більше 361,5 млн рублів (5,61 млн доларів) податків і штрафів за 2012 рік кондитерській фабриці корпорації Roshen.

Про це інформує Лига. Бизнес.

Ще у жовтні 2015 року фабрика Roshen подала заяву, у якій попросила визнати недійсним рішення міжрайонної інспекції Федеральної податкової служби з найбільших платників податків у Липецькій області від 30 червня 2015 року.

Цим рішенням податківці зобов’язали фабрику доплатити бюджету 285,9 млн рублів (4,43 млн доларів) за 2012 рік, 26,2 млн рублів (410 тис. доларів) пені і штраф у розмірі 49,4 млн рублів (770 тис. доларів).

«Суд вирішив у задоволенні заявлених вимог відмовити», – сказала голова суду Інна Семенська.

Суд першої інстанції, що розглядав справу майже три з половиною років тому і призначив за ним комплексну будівничо-технічну й оціночну експертизу, 18 березня повністю відхилив претензії кондитерської фабрики. Рішення суду вступить у силу через місяць, якщо до цього на нього не буде подана апеляційна скарга.

У прес-службі корпорації повідомили, що суддя Дєгоєва проігнорувала усі докази і доводи платників податків у матеріалах справи, що прийняте рішення незаконне, і що вони продовжать захист законних прав у російських і міжнародних судах.

Нагадаємо, у 2017 році Липецька кондитерська фабрика Roshen продовжувала платити податки в бюджет Російської Федерації, а також обов’язкові збори в державні фонди.