У Львові відбувся пікет проти Зеленського

У Львові учасники низки громадських організацій влаштували акцію проти кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Кореспондентка 24 каналу розповіла, що кілька львівських організацій перед концертом вимагали, аби до них спустився Володимир Зеленський.

Читайте також: Зеленський заявив, що за ним стежать: поліція відкрила кримінальне провадження

Зеленського пікетували близько 20-30 учасників різних львівських громадських угрупувань, зокрема «Української спілки учасників АТО», ГО «Об’єднання добровольців» та «Правого сектору». До учасників акції протесту вийшов сам Зеленський і після нетривалої емоційної розмови пікет завершився.

Зеленський вийшов до пікетувальників, які звинувачували його в тому, що він хотів стати перед Путіним на коліна і втікав від журналістів, коли ті запитували про його бізнес в Росії. Зеленський заперечив це.

«Ні, хлопці. Це неправда, такого ніколи не було і я такого не казав. Ми – за Україну», – відповів Володимир Зеленський.

Одним з найактивніших учасників полеміки з Володимиром Зеленським виявився член ГО «УСУ АТО» Сергій Фаворський, який фігурував у низці розслідувань ZAXID.NET. Він звинуватив Володимира Зеленського у вживанні легких наркотиків. Актор і політик відкинув звинувачення і попросив надати докази.

«Володя, слухай… Докази? Я тобі просто розкажу, що я знаю людей, які тебе знають дуже давно…», – відповів Сергій Фаворський, після чого почав вимагати у Зеленського здати аналізи на вміст наркотичних речовин у крові.