У ЦВК поки не готові сказати, чи є серіал «Слуга народу» агітацією

У Центральній виборчій комісії (ЦВК) заявили, що перевірити серіал «Слуга народу», де головну роль грає кандидат у президенти Володимир Зеленський, на дотримання виборчого законодавства можна буде тільки після його виходу.

Про це заявив заступник голови ЦВК Євген Радченко в ефірі телеканалу Прямий.

За його словами, до виходу серіалу сказати, чи є він агітацією, не може ніхто. Водночас, зауважив Радченко, якщо в матеріалі є образ особи, який кореспондується із кандидатом у президенти, то такий матеріал однозначно може мати ознаки передвиборної агітації.

«Але зняти його з ефіру не може ніхто. Може йтися про те, щоб цей матеріал, якщо він буде визнаний агітацією, був належним чином промаркований і належним чином оплачений з виборчого фонду», – додав заступник голови ЦВК.

Нагадаємо«Комітет виборців України» попросив Національну раду з питань телебачення і радіомовлення перевірити фільм і серіал «Слуга народу», а також інші фільми та авторські програми з кандидатами в президенти на предмет відповідності законодавству. 

Журналіст Олександр Дубінський стверджує, КВУ звернувся до Нацради з відповідним проханням після вказівки з Адміністрації президента.