Тука: Люди навіть не помітять воєнного стану

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що для пересічних громадян введення воєнного стану буде непомітним.

Про це він повідомив в ефірі Прямого.

«Для пересічних громадян не зміниться нічого. Я переконаний, що люди навіть не помітять того факту, що на території областей введено воєнний стан. Обласні адміністрації готуються. В першу чергу буде проводитись підготовча робота у разі виникнення загроз вторгнення з боку РФ. Для того, щоб не було паніки треба провести певні підготовчі дії. Хоча б привести до ладу бомбосховища. Про якійсь затримання, комендантські години – цього не буде. Донеччина та Луганщина в стані війни живуть вже п’ятий рік. Працюють кінотеатри, ресторани, проводяться змагання. Люди не відчувають будь-яких обмежень», – впевнений Тука.

НагадаємоВерховна Рада України підтримала законопроект №9338 (доопрацьований) про затвердження указу президента Петра Порошенка «Про введення воєнного стану в Україні» за основу та в цілому. Народні обранці погодили запровадження в Україні воєнного стану з 9 години 28 листопада 2018 року строком на 30 діб до 9 години 27 грудня 2018 року та в 10 областях та внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.