Трамп пропонує «прогресивним» конгресменкам повернутися додому, звідки родом їхні сім’ї

Президент США Дональд Трамп заявив, що деяким «прогресивним» представницям Демократичної партії слід повернутися в країни, звідки родом їхні сім’ї.

Про це повідомляє Новое Время.

Трамп звинуватив представниць демократів в тому, що вони розповідають громадянам США, «найбільшої і наймогутнішої» нації в світі, як потрібно керувати урядом.

Він назвав керівництва тих країн, звідки родом сім'ї жінок, «катастрофою, найгіршими, найбільш корумпованими і недієздатними» в світі.

«Чому б їм не повернутися і не допомогти відновити повністю зруйновані і охоплені злочинністю місця, звідки вони родом», – написав Трамп, додавши, що ці місця «дуже потребують» допомоги, і звідти не вийде поїхати «досить швидко».

Він не назвав конкретних імен, однак ЗМІ вважають, що мова йде про Олександрію Окас-Кортес, предки якої родом з Пуерто-Ріко, Ільхан Омар, яка в дитинстві приїхала в США з Сомалі, і Рашиду Тлаіб, в якої палестинські коріння. При цьому Окас-Кортес і Тлаіб народилися в США.

Як повідомляє DW, заступник голови Палати представників Бен Рей Лухан, за походженням латиноамериканець, в ефірі телеканалу Fox News звинуватив Трампа в расизмі.

А голова Палати представників Ненсі Пелосі назвала заяви Трампа «ксенофобськими». За її словами, мета висловлювань президента США – всіма силами «розколоти націю».