Прикордонники будуть посилено патрулювати кордон в день приїзду Саакашвілі

Політична партія «Рух нових сил» повідомила, що 27 народних депутатів вимагають у голови Державної прикордонної служби Петра Цигикала і глави Державної міграційної служби Максима Соколюка прибути 10 вересня в пункт пропуску Краковець, через який Михайло Саакашвілі планує повернутися в Україну.

Про це партія написала на своїй сторінці в Facebook.

Нардепи також повідомляють про намір бути присутніми цього дня у пункті пропуску через державний кордон «Краківець» Яворівського району Львівської області для «здійснення депутатського контролю за дотриманням законодавства України та міжнародних договорів».

Прес-секретар Державної прикордонної служби Олег Слободян у коментарі виданню «Українська правда» повідомив, що знає про таку пропозицію нардепів, але не знає, чи надійшло це звернення в адміністрацію. При цьому він все ж сказав, що з керівництва хтось буде у будь-якому разі.

«Особливих заходів не буде і не повинно бути, але, з огляду на те, що деякі політичні сили планують зібрати перед пунктом пропуску велику кількість людей – це все-таки межа, а не прохідний двір – звичайно, ми будемо посилювати прикордонні наряди. Ми не впевнені, що при такій кількості людей обійдеться без провокацій», – сказав він.

Нагадаємо, раніше в ГПУ заявили, що запити від Грузії про видачу колишнього грузинського президента, екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі в 2017 році не надходили.