Порошенко міг вивезти з України значну суму грошей – журналіст

Журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач, коментуючи на своїй сторінці в Facebook 14-мільйонний відпочинок президента Петра Порошенка на Мальдівах, звернув увагу на його посилені заходи щодо забезпечення власної анонімності та можливе порушення низки норм.

«Чому президент: прилетів чартером, на якому не був зареєстрований ні він сам, ні його родина та супутники; не проходив паспортний контроль у загальний спосіб, а таємно виїхав через ворота аеропорту «Київ»; попросив приховати його прізвище під час відпочинку? Яким чином президент зміг готівкою заплатити 37 тис. доларів за розваги, в той час, як АП наголосила на тому, що відпочинок він оплачував із власного рахунку задекларованих коштів?», – йдеться в заяві.

При цьому він наголосив на імовірності непроходження Порошенком митного контролю – «Чи проходили президент та його супутники митний контроль? Адже якщо ні, то вивезти з України вони могли значно більше, ніж 37 тис. доларів«.

Нагадаємо, на думку нардепа Лещенка, НАЗК мусить скласти протокол про корупцію на президента через незадекларований відпочинок на Мальдівах.