Порошенко мав з олігархами «понятійну угоду», але й багатьох із них він уже «дістав» – Гриценко

Президент України Петро Порошенко написав з олігархами «понятійну угоду», в якій йшлося про те, хто які посади обійматиме.

Про це розповів колишній міністр оборони, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі телеканалу ZIK.

За його словами, ці «угоди» Ігор Коломойський офіційно передав у Лондонський суд. Як стверджує Гриценко, там і документи, які знімали Коломойського з посади губернатора, папери про «ПриватБанк», а також угоди, які стосуються «Укрнафти».

«Дії Коломойського є серйозними – це не просто уривки телефонних розмов, які гуляють в інтернеті, де він під плінтус заганяє Яценюка», – заявив екс-міністр.

В олігархів, за словами лідера «Громадянської позиції», є своя етика – коли вони по один бік із владою, то часом можуть змовчати.

«Багатьох Порошенко вже «дістав». Він понадкушував статки у кожного олігарха, та не з’їв нікого. З Ахметовим у нього зараз «картина маслом». Проте це поки що. Коли вони відчують через свої аналітичні підрозділи, що шансів на перемогу в президентських виборах у Порошенка нема, то побіжать, наче щурі з корабля», – зазначив Гриценко.

Екс-міністр зауважив, що найбільше тікатимуть із Банкової, оскільки чинний президент не може похвалитися повагою до себе. «Навіть ті, політики, які є у БПП, крутять дулі на портрет Петра Олексійовича», – додав Гриценко.

Нагадаємо, за словами лідера «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі, президент Петро Порошенко є бізнес-партнером олігарха Ріната Ахметова в чітко налагодженій схемі з обкрадання громадян України.