Порошенко – четвертий: президента випереджають Тимошенко, Зеленський і Гриценко

У першому турі на виборах президента України найбільша кількість громадян готова проголосувати за лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко. Депутатку підтримали б 13,4% опитаних громадян.

Про це передають Українські Новини з посиланням на опитування соціологічної групи «Рейтинг» і Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Далі в рейтингу симпатій йде шоумен Володимир Зеленський. За нього готові проголосувати 7,6% українців. Замикає трійку лідер партії «Громадянська ініціатива» Анатолій Гриценко зі 7% голосів громадян.

Натомість чинного президента Петра Порошенка підтримують 6,9% респондентів.

За співголову фракції «Опозиційний блок» Юрія Бойка проголосували би 5,7% громадян, за лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука – 4,9%, за лідера партії «За життя» Вадима Рабіновича – 3,5% опитаних.

Водночас 12,5% українців не голосували б на виборах, 16,8% – не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 29 вересня по 16 жовтня по всій Україні, крім окупованих територій Донбасу та анексованого Росією Криму.

Раніше повідомлялося, що кожен другий українець вважає програми президента Петра Порошенка та очільниці «Батьківщини» Юлії Тимошенко передвиборчою агітацією.