Поблизу позицій бойовиків на Донбасі встановили прапор України: опубліковано відео

У мережі показали відео, як на відстані менше кілометра до позицій бойовиків на Донбасі, над розбитим селищем Широкине, підняли український прапор.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, відео опубліковане на Facebook-сторінці Повернись живим.

Зазначається, що великий прапор (розміром три на два метри) був пошитий з синьої та жовтої тканини, яка прикрашала цьогорічний Майдан на День Незалежності, руками жінок-волонтерок з групи “Вежа над Дніпром”, які кожного дня плетуть на фронт маскувальні сітки та кікімори у середмісті Києва.

Пізніше прапор був доправлений на фронт волонтерами.

“…і сміливець Костянтин Азаров закріпив його на висоті дев’ятиповерхового будинку над розбитим селищем Широкине, в якому не залишилося жодного мирного жителя. То був великий ризик для хлопця, адже до передових позицій окупантів менше кілометра”, – пишуть автори публікації.

Також волонтери розповіли про ще один цікавий момент – як тільки український прапор почали встановлювати на залізну трубу, що слугувала древком, хмари, які вкривали небо цілий день, почали розходитися та вийшло сонце.

“Це була дуже символічна картина – над окупованою частиною і недалекою Росією висіли темні хмари, а розбиті будинки понівеченого агресором українського селища здавалися золотистими у променях зимового сонця, і над ними велично майорів великий синьо-жовтий стяг”, – поділилися враженнями очевидці.

Таким чином, відтепер ще один державний прапор мулятиме око ворогу і підійматиме бойовий дух нашим бійцям, пишуть волонтери.

Поблизу позицій бойовиків на Донбасі встановили прапор України: опубліковано відео

Нагадаємо, нещодавно у мережі з’явилося відео, на якому український волонтер у окупованому Криму біля Храму Солнця (Ласпинський перевал) розгорнув прапор України на підтримку захоплених Росією українських моряків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.