Під Києвом поліцейські відпустили сепаратиста, який насміхався над загиблими на Донбасі

П’яного хулігана, що вигукував сепаратистські гасла і ображав загиблих в АТО, громадські працівники затримали на території міської лікарні і передали в руки поліцейських. Яким було їх здивування, коли наступного дня з’ясувалося, що зловмисника відпустили додому.

Про це повідомляє «Діалог».

Інспектори «Муніципальної варти» на території міської лікарні в Бучі Київської області затримали п’яного хулігана, який влаштував справжнє «шоу» в закладі охорони здоров’я. На виклик приїхали поліцейські, але і їм не вдалося напоумити покидька. Не соромлячись відеокамери, зловмисник не тільки ображав правоохоронців, а й допускав нецензурні висловлювання на адресу загиблих українських бійців.

«Мало вам надавали під Іловайськом і Дебальцево?! Пропала ваша Україна», – заявив затриманий, після чого його відвезли у відділення поліції.

Історія набула широкого резонансу в невеликому місті. Люди сподівалися, що дебошир понесе заслужене покарання. Однак, нічого подібного не сталося. Вже на наступний день стало відомо, що хулігана відпустили, навіть не відкривши кримінального провадження – запевняють активісти.

Про це в соцмережах написав місцевий житель, ветеран АТО Юрій Калінін.

Він, зокрема, попередив, що наступного разу, не сподіваючись на підтримку органів правопорядку, таких людей будуть лінчувати.