Обвалення рейтингу Путіна: в Росії все чітко пояснили

Різке падіння рейтингу президента РФ Володимира Путіна є прямим наслідком санкційної політики Заходу, через яку стагнує російська економіка і падає рівень життя росіян.  

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповіла російський політолог Лілія Шевцова.

Повний текст інтерв’ю читайте тут: Росія готується до життя після Путіна, і він це розуміє – Лілія Шевцова

За словами політолога, санкції щодо Росії  є зашморгом на російській шиї, але не лише вони є причиною падіння економіки РФ.

“Окрім санкцій, стан економіки залежить і від роздутого військового бюджету, і від величезних витрат на утримання апарату. Російська економіка стагнує і через відсутність гарантій приватної власності і права. Ось тому і знадобилися кошти, які влада витягує з народної кишені, зокрема, через пенсійну реформу і податки. Але, звичайно, санкції і той факт, що вони надовго, є найважливішим чинником, який змушує владу збирати гроші в бюджеті – про всяк випадок. На випадок подальшого погіршення становища”, – зазначила Шевцова.

Також, як пояснила політолог,  між економічною ситуацією в РФ і рейтингом Володимира Путіна прослідковується прямий зв’язок.

“Стагнуюча економіка і падіння життєвого рівня б’ють по путінському рейтингу. Втім, відчувається і втома від однієї і тієї ж особи в Кремлі. Причому падіння рейтингу серйозне – в квітні 2018 року 82% схвалювали діяльність Путіна, а в листопаді – 66%. Бачите, досить різке падіння за короткий період часу”, – резюмувала Шевцова.

Нагадаємо, російський політолог Лілія Шевцова вважає, що президент Росії Володимир Путін уникає розмов з президентом України Петром Порошенком, як це було, наприклад, під час інциденту біля Керченської протоки, оскільки йому нема чого сказати і він не знає, що робити з російським “керченським гамбітом”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.