НСТУ назве представника на Євробачення 26 лютого, Maruv не їде

 Національна суспільна телерадіокомпанія України та команда співачки Maruv не дійшли згоди щодо умов контракту. Перемовини з наступним кандидатом, який представлятиме Україну на Євробаченні, відбудуться у вівторок.

Про це повідомив голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія на своїй сторінці у Facebook.

 

«Тривалі та виснажливі перемовини (п’ять з половиною годин) між НСТУ та командою виконавиці Maruv принесли наступний результат: сторони згоди не дійшли, угоду підписано не буде… Таким чином, рішення про виконавця, що представлятиме Україну на Євробаченні, поки не прийнято. Перемовини з наступним кандидатом почнемо зранку», — написав Аласанія.

Відповідальність за вибір учасника для Євробачення лежить безпосередньо на національній телекомпанії, зазначає Укрінформ.

 

Про це заявив Європейський мовний союз (EBU), коментуючи скандал навколо українського національного відбору, в якому перемогла співачка Maruv, повідомляє прес-служба конкурсу.

"Кожна національна телекомпанія, яка бере участь, несе відповідальність за вибір свого учасника для Євробачення у відповідності з правилами, встановленими Європейським мовним союзом. Телекомпанія в даний час веде переговори, щоб оголосити представника для конкурсу цього року, і як тільки вони будуть підтверджені, будуть оголошені на офіційних каналах Євробачення", — зазначається в заяві.

 

У фіналі Нацвідбору на “Євробачення-2019” перемогла співачка Maruv (вона ж Ганна Корсун), яка отримала найбільшу кількість балів серед шести конкурсантів. Це викликало скандал, причиною якого стало запитання, а яким чином до конкурсу були допущені виконавці, що гастролюють в РФ, і також дует “Анна-Марія” (сестри Опанасюк), батьки яких є посадовцями в окупованому Криму.

 

Переможниця національного відбору має підписати договір із Національною суспільною телерадіокомпанією Україною. Як повідомили у новинах на телеканалі “UA: Перший”, одна з умов договору – відмова від гастролей у РФ, які співачка запланувала на квітень.

 

Член правління НСТУ Олександра Кольцова поінформувала, що НСТУ впродовж двох днів ухвалить своє рішення щодо того, хто представлятиме Україну на “Євробаченні”.

 

Сама співачка обурена умовами договору між учасником від України та НТКУ, який, за її словами, повинен бути підписаний 25 лютого до обіду.

 

«Аргумент»