Надзвичайно небезпечна: чому потрібно відмовитися від їжі перед сном

Вечеряти після 18 годин шкідливо для серцево-судинної системи – їжа перед сном порушує біологічний ритм, підвищує рівень цукру в крові і викликає підвищення тиску.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, до такого висновку дійшли фахівці Американської кардіологічної асоціації, які провели масштабний експеримент, учасниками якого стали понад 12 тисяч людей у віці від 18 до 76 років.

Дослідження показало, що любителі пізньої вечері на 19% більше схильні до розвитку преддіабету, а також на 23% більше схильні до гіпертонії. Крім цього такі люди не тільки пізно їдять, але і пізно лягають спати, що також позначається організмі – нічна вечеря і пізній відхід до сну впливають на метаболізм людини.

Нагадаємо, раніше виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявляла, що у 80% випадків діабету 2 типу можна запобігти. Для цього варто звернути увагу на ряд чинників.

Співробітники Інституту наукової інформації про каву ISIC впевнені, що цей улюблений багатьма людьми напій здатний запобігти діабету 2 типу. Вчені проводили масштабні дослідження, вивчаючи дані про стан понад мільйон осіб — аналізували зв’язок між вживанням кави і метаболічними порушеннями. Виявилося, що люди, які систематично п’ють каву, набагато менше схильні захворюваності діабетом 2 типу. Експерти запевняють, вживання 3-4 чашок кави в день знижує ризик захворювання на 25%. Цікаво, що це стосується і кави без кофеїну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.