Нацполіція подала в Інтерпол документи на розшук Димінського

Національна поліція України подала в Інтерпол документи щодо розшуку президента ФК «Карпати» та власника телеканалу ZIK Петра Димінського, якого підозрюють у скоєнні смертельної ДТП, повідомляє «Українська правда» з посиланням на речника Нацполіції Ярослав Тракало.

«Нацполіція подала документи щодо згаданої особи до Генерального секретаріату Інтерполу в Ліоні. Після вивчення усіх документів Генсекретаріат ухвалить рішення про оголошення або не оголошення її у розшук. За правилами, Інтерпол вивчить надані українською стороною документи найближчим часом на предмет зокрема політичної, расової чи релігійної дискримінації», — зазначив Тракало.

Після встановлення місця перебування щодо Димінського буде задіяно механізм екстрадиції.

Речник Нацполіції нагадав, що 11 грудня в головному слідчому управлінні була винесена постанова про оголошення у національний розшук підозрюваного у скоєнні смертного ДТП на Львівщині у серпні 2017 року Димінського.

Також 13 грудня трьом охоронцям Димінського, які під час досудового розслідування були опитані як свідки і дали неправдиві свідчення щодо обставин ДТП, було оголошено підозру про вчинення злочину за ч.2 ст.384 Кримінального кодексу – «Дача завідомо неправдивих показів під час досудового розслідування». Усім трьом Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.