Націоналісти взяли під охорону «вертолітний майданчик Януковича»

Близько 300 націоналістів із «Нацкорпусу», «Свободи» та «Правого сектору» взяли під контроль «вертолітнй майданчик Януковича» біля Верховної Ради.

Таку заяву зробив «Нацкорпус» у соцмережі Facebook.

Зазначається, що активісти збираються «охороняти» споруду, доки її не повернуть у державну власність. Активісти вимагають проведення відкритого конкурсу щодо цільового призначення, незалежної та відкритої оцінки комплексу, включно з вартістю землі.

Також націоналісти стверджують, що не мають наміру перешкоджати бізнесу, розташованому в даному центрі, однак вимагають, аби доходи від діяльності центру припинили надходити оточенню Януковича.

Нагадаємо, у лютому цього року Верховний Суд України скасував незаконні рішення судів, якими безпідставно з українського бюджету на користь фірми «Амадеус Ко» було стягнуто 66 млн грн відшкодування ПДВ. Справу направили на новий розгляд до суду першої інстанції. Ця сума була сформована за отримані від комерційних структур послуги з поліпшення об’єктів транспортної інфраструктури для конгресно-виставкового центру на вулиці Паркова дорога на Печерську («вертолітний майданчик Януковича»).