На вулицях Житомира з’явилися написи про Пашинського: «злодій і рейдер»

У Житомирі на фасадах будівель з’явилися написи про народного депутат з фракції «Народний фронт» Сергія Пашинського.

Про це повідомляють Вести.

У написах нардепа звинувачують в тому, що він – «злодій і рейдер».

Очевидно, йдеться про захоплення великого підприємства – Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ», чия вартість складає приблизно 100 млн доларів.

Саме на таку суму подав позов до Міжнародного арбітражного суду в Гаазі до держави Україна законний власник кондитерської фабрики Ігор Бойко, який публічно звинувачував Сергія Пашинського в незаконному заволодінні виробничими потужностями однієї з найбільших фабрик з випуску кондитерської продукції.

Поштовхом до подачі позову стало безвихідне становище Ігоря Бойка. Незважаючи на те, що він виграв всі суди і підтвердив своє право власності на «ЖЛ», рейдери не пускають його на підприємство, а правоохоронні органи не діють.

Представляти інтереси України в суді буде британський офіс американської компанії Quinn Emanuel Urquhart & SullivanLLP. Міністр юстиції Павло Петренко, який як і Сергій Пашинський є членом партії «Народний фронт», через переговорну процедуру (без відкритих торгів) вибрав одну з найдорожчих в світі компаній. За відстоювання інтересів Сергія Пашинського українські платники податків заплатять 2 млн доларів США, а якщо британські юристи програють, то бюджет України втратить ще 100 млн доларів США.

Нагадаємо, раніше Ігор Бойко неодноразово публічно звинувачував президента Петра Порошенка та депутата Сергія Пашинського в рейдерському захопленні Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ». До розбійного нападу та захоплення підприємство займало 3-е місце на кондитерському ринку України за обсягом виробництва і 1-е – за обсягом експорту солодощів, обігнавши кондитерську корпорацію «Рошен», яка належить президенту Порошенку.