Луценко отримав повноваження Холодницького на час його відпустки

Обов’язки голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького на час його відпустки буде виконувати генеральний прокурор Юрій Луценко та його заступник. Холодницький вирішив піти у відпустку, зазначив Луценко на прес-конференції, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За словами генпрокурора, керівник САП співпрацюватиме з Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів. Керівництво Антикорупційною прокуратурою наразі отримав перший заступник Холодницького Максим Грищук. Водночас Луценко взяв обов’язки Холодницького як заступника генпрокурора.

Зокрема, до компетенції глави ГПУ відійшли підписи по підозрам щодо окремої категорії підозрюваних. Крім того, Луценко підписуватиме зміни в складі групи прокурорів.

Також генпрокурор додав, що, відповідно до законодавства, частину обов’язків глави САП на період його відсутності не зможе виконувати ніхто.

НагадаємоЛуценко анонсував запровадження нового принципу добору прокурорів до місцевих прокуратур, за яким відповідний досвід роботи не братиметься до уваги, а особисті співбесіди будуть скасовані.