Кернес назвав активістів «дебілами» і вилаяв депутатів

Мер Харкова Геннадій Кернес під час засідання міськради назвав активістів «дебілами», а пізніше вилаяв колишнього депутата.

Про це інформує канал UA: Харків.

Зазначається, що у середу, 27 лютого, харківські депутати розглядали підвищення тарифів за проїзд у тролейбусах і трамваях міста до 8 гривень, усупереч судовій ухвалі.

Під час голосування слово взяв один з активістів місцевої організації, однак Кернес відповів образами.

«Шановні депутати, будь ласка, хто хоче надати слово ось цим галасно-буйним дебілам, прошу проголосувати», – звернувся він до депутатів.

Пізніше Геннадій Кернес обізвав «негідником» і матюкнувся до колишнього депутата міської ради Дмитра Мариніна.

«Послухай, ти, негідник… Виведи свою групу людей звідси і досить тут взагалі нам наказувати. Хто ти є такий? Ти кнопка, б…дь! Ти зрозумів чи ні?»

Депутати відреагували на грубість аплодисментами.

Нагадаємо, прокуратура обвинувачувала Кернеса та його охоронців у викраденні та катуванні активістів Євромайдану. Однак 10 серпня через неявку прокурорів Полтавський суд закрив справу проти харківського мера.

Пізніше генпрокуратура подала апеляцію щодо закриття справи Кернеса, а очільник ГПУ Луценко повідомив в інтерв’ю Українській правді, що за закриттям справи стоять народні депутати, і натякнув, що «помічники» Кернеса невдовзі балотуватимуться від Харківського округу.