Гроші на високі зарплати для ВСУ Порошенко обіцяє тоді, коли ворог нападе

У випадку наземної агресії Росії Україна підвищить заробітні плати військовим одразу, а не з 1 січня, як планувалося раніше.

Про це заявив президент Петро Порошенко у Чернігівській області, в якій запровадили воєнний стан, передає Громадське.

«Нам є чим захистити рідну землю. І перемога точно буде за нами, бо ми б’ємося за своє – за нашу Україну, за нашу землю, за наш народ», — написано в твітері українського президента.

Нагадаємо, з 28 листопада в 10-и обласях України запроваджено воєнний стан у зв’язку з агресією Росії в Азовському морі.

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його.

Згодом російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. ФСБ Росії підтвердила обстріл і затримання українських кораблів у Керченській протоці. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ.

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки.

Українські правоохоронці оголосили підозру прикордонникам ФСБ Росії та російським військовим, які брали участь у нападі і захопленні українських моряків у Керченській протоці.