Гонтарєва не має наміру повертатися з Лондона заради допиту в ГПУ

Екс-голова Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарєва не має наміру йти на допит до Генеральної прокуратури і запрошує слідчих до Лондона. Про це Гонтарєва повідомила Українським Новинам.

«Я не збираюся йти на допит. Я живу і працюю в Лондоні. Якщо вони хочуть приїжджати мене допитувати, то нехай приїдуть і допитають», – заявила екс-голова НБУ.

При цьому вона також зазначила, що не має ніякого відношення до махінацій бізнесмена Сергія Курченка. Водночас, всі звинувачення Гонтарєва назвала «політично мотивованими». За її словами, вона ніколи не бачилася ні з екс-президентом Віктором Януковичем, ні з Курченком.

«До мене це не мало ніякого відношення. Як ви пам’ятаєте, це все почалося перед першим туром виборів, коли вийшов генпрокурор і сказав, що Костянтин Кулик сфабрикував цю підозру, що вніс о 5 ранку за «липовими» документами. Звідки це виникло знову, не можу сказати. Новий час, нова влада», – додала екс-голова НБУ.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України викликає для вручення підозр і допиту екс-голову Адміністрації президента (АП) Бориса Ложкіна, заступника глави АП Олексія Філатова та екс-очільницю Національного банку України Валерію Гонтареву.