Філарет звернувся з гучною заявою до Зеленського

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах, і попередив його про небезпеки і виклики, які чекали і будуть чекати Україну.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Facebook Філарета.

Філарет звернувся з гучною заявою до ЗеленськогоФіларет звернувся з гучною заявою до Зеленського

Патріарх висловив сподівання, що переможець продовжить державний, проєвропейський і євроатлантичний курс України.

Патріарх зазначив, що згадані цінності українці не раз відстоювали на Майдані і захищали на війні з російським агресором.

Філарет зазначив, що переважна більшість громадян віддали голоси за Зеленського, “тому що прагнули  миру і більш рішучої боротьби з корупцією”.

Він висловив сподівання, що Зеленський “буде мати сили кардинально змінити ситуацію і почне реальну боротьбу з цим злом”.

“Вас обрали в нелегкий час, коли триває російська агресія проти України. Коли ворог не залишає підступних планів знову затягнути нас до новітньої імперії, зробити своїми васалами. Тому зараз нам дуже потрібна єдність і національна консолідація”, – додав він.

За словами Філарета, консолідація всіх проукраїнських і державних сил в ім’я кращого майбутнього України, кожної людини має стати першим завданням Зеленського на посаді.

“Переконаний, що Вам вистачить сил і мудрості гідно виконувати покладені на Вас функції глави держави, гаранта Конституції і Верховного головнокомандувача, відстояти національний суверенітет, відновити територіальну цілісність України і спільними зусиллями зробити її процвітаючою європейською країною”, – підкреслив патріарх.

Нагадаємо, що у Центральній виборчій комісії триває підрахунок голосів другого туру президентських виборів, в яких суперниками були Петро Порошенко та Володимир Зеленський. Після обробки 95.57% бюлетенів лідирує Володимир Зеленський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.