Dan Balan заспівав для Тіни Кароль на шоу «Голос країни 9»: чарівне відео

Молдовський співак Dan Balan, який вперше зайняв суддівське крісло у вокальному шоу, не приховує свою симпатію до Тіни Кароль. Артист заспівав для неї під час ефіру «Голос країни 9».

У нещодавньому інтерв’ю Dan Balan відверто розповів, що Тіна Кароль – особлива жінка, яку йому пощастило зустріти на шоу «Голос країни 9». Тому артист намагається пізнати зірку та багато часу навіть під час ефіру приділяє тендітній Тіні. 

Читайте також: Голос країни 9 сезон 2 випуск: незвичні музичні стилі учасників та залицяння тренерів

У дебютному випуску проекту Dan Balan заявив, що при першому погляді на знамениту українку йому хочеться співати «Ех, яка жінка». А от вже під час другого «сліпого прослуховування» артист таки заспівав для Тіни Кароль пісню. 

Сталось це, коли на сцені з’явився «двійник» Dan Balan. Харків’янин Олександр Мороз настільки точно скопіював манеру виконання молдовського артиста, що вразив усіх суддів. Тіна Кароль запропонувала Dan Balan вийти на сцену та заспівати композицію «Люби». Під час виступу зваблива артистка підтанцьовувала, відтак Dan підійшов і виконав фрагмент пісні біля неї. 

Dan Balan проявив себе спокусником, як я і очікувала, – прокоментувала публічні залицяння Тіна Кароль.

Зірка делікатно покинула сцену, зайнявши місце поміж кріслами Потапа та Монатіка. 

Читайте також: Вона мене зачарувала, – Dan Balan зробив несподіване зізнання щодо Тіни Кароль

Голос країни 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн – виступ Олександра Мороза