Білецький: Порошенко хоче моєї смерті

Лідер партії Національний корпус, депутат Андрій Білецький, заявив, що президент Петро Порошенко нібито готує фізичне усунення лідерів «азовського руху» і розпуск полку Нацгвардії Азов. Про це Білецький сказав сьогодні на прес-конференції.

Лідер Нацкорпуса зібрав журналістів, щоб прокоментувати недавні зіткнення націоналістів з поліцією на Банковій в Києві й на мітингу президента в Черкасах.

За словами Білецького, Нацкорпус виступив проти «тієї клептократичної системи, яку побудував в оборонній сфері президент Порошенко».

На це, за «інсайдерською інформацією» Білецького, Порошенко нібито вирішив відповісти «так само, як і попередній режим: посадками, репресіями, погрозами».

«І якщо вони будуть йти цим шляхом, то зі стовідсотковою впевненістю говорити, що вони і закінчать так, як попередній режим», — сказав Білецький.

За словами депутата, проти Нацкорпуса хочуть відкрити справу як проти злочинної організації.

«Здійснюється великий тиск на ДБР. Вчора йшли, торги, виклики ДБР-івців в Адміністрацію президента з тим, щоб відкрити справу щодо злочинної організації. Тобто тепер Національний корпус, колишні азовці і так далі будуть злочинною організацією», — сказав Білецький.

Також він заявив, що президент нібито має намір розпустити полк Азов.

«Порошенко так само має намір мстити… полку Азов. Зараз ведеться активна розробка питання, як розпустити (полк Азов)», — сказав Білецький.
Крім того, за словами націоналіста, влада готує фізичне усунення лідерів «азовського руху».

«Вони також готують фізичні напади і всерйоз говорять про фізичне усунення лідерів руху… Замовником цієї історії виступає Порошенко, виконавцем виступає Віктор Кононенко з псевдо Латиш, це співробітник СБУ…», — заявив Білецький.

При цьому Білецький в поліцію з приводу нібито підготовки замаху на нього не звертався.

«Поки таких звернень з боку Білецького до нас не надходило. Якщо він вважає такі заклики на його адресу реальними, то ми приймемо, ми відповідно зареєструємо, і дійсно буде провадження у погрозі вбивством або насильством», — у коментарі Укрінформу  заявив заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Максим Цуцкірідзе.