Археологи виявили загадковий череп людини

Під час розкопок в Астраханській області (Російська Федерація) археологи наткнулися на людські останки, в яких череп мав вельми незвичайну форму. Біля села Нікольське вчені виявили череп людини, на який впливали при житті людини з метою зміни форми.

Про це повідомляють Акценти.

Знахідка має витягнуту форму і більше нагадує циліндр, ніж округлий людський череп. Вчені пояснили, що для древніх культур і цивілізацій втручання в структуру людського тіла вважалося нормою. Таку гіпотезу підтверджують знахідки в різних кінцях світу.

Експерти розповіли, що знайдене поховання належить до часів, коли на зазначеній території жили племена сарматів. У них був ряд традицій, які дозволяли змінювати тіло людини, щоб вказати на його статус в суспільстві того часу.

Для того, щоб змінити форму черепа дітям з раннього дитинства туго бинтували голову. Через деякий час кістки починали змінювати своє положення і форму. Знайдений череп належав чоловікові, якому було близько 30 років на момент смерті. Подальші розкопки планують провести у вересні, коли спаде літня спека.